GÜNÜBIRLIK YHT ILE ESKISEHIR TURU

GÜNÜBİRLİK YHT İLE ESKİŞEHİR TURU

ÖNEMLİ BİLGİ

YHT BİLETLERİ İÇİN 10-14 EKİM 2019ARASI REZERVASYON VE ÖDEMELERİN TAMAMLANMIŞ OLMASI GEREKLİDİR.

27 EKİM 2019

KİŞİ BAŞI YEMEKLİ : 155 TL.

KİŞİ BAŞI YEMEKSİZ : 135TL.

 

 

Sabah saat ; 06:00 da Ankara YHT Garında konuklarımızla buluşarak saat;06:40 da hareket edecek olan Trenimizdeki yerlerimizi alıyoruz ve keyifli bir seyahatten sonra saat; 08;30 da Eskişehir Garında olarak,Eskişehir gezimizde bize eşlik edecek olan Rehberimizle ve şehir turu yaptıracak Aracımızla buluşup,Öncelikle Yöresel Fırınların olduğu Odun Pazarına giderek serbest zaman veriyoruz…

Rehberimizin belirleyeceği saat ve yerde bir araya gelerek Odun Pazarı’ndaki gezimizi; Kurşunlu camii ve Külliyesi,Atlıhan kapalı çarşısı sonrasında  Türkiye’nin ve Eskişehir’in tarihini anlatan ,  Prof.Dr.Yılmaz Büyükerşen’in Eskişehir Belediyesine bağışladığı Balmumu heykeller müzesini ziyaret ederek ,Öğle yemeğimiz almak  için Adalardaki Ada Restoranımıza gidrek, Porsuk çayı manzarasında Eskişehir’in ünlü Çiğ Börek Menüsünü alarak ,Gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Eskişehir’in  ikinci büyük parkı olan Kent Park’ a doğru yola çıkıp , Deniz yok mu? Diyenler için ilk yapay plajın yer aldığı, Atları ve Manejleri görülmeye değer bu parkımızda güzel bir gezinti yaparak, ilerleyen saatlerimiz de Şelale Park ve sonrasında  Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda  Hayvanat Bahçesi,Sualtı Dünyası,Kalyon gemisi, Masal şatosu hatta park içerisindeki trenle de çevre gezisi yapmak isteyen konuklarımızla gezimizi gerçekleştiriyoruz. Bu arada gezeceğimiz bu güzelliklerde muhteşem fotoğraflarınızla güzel kareler almayı unutmuyorsunuz.

Transfer aracımız program bittikten sonra Ankara ‘ya dönüş için bizleri Eskişehir Tren Garına bırakarak ve Rehberimizle vedalaşarak  saat; 20:00’de hareket edecek olan trenimizde yerlerimizi alarak saat; 21:30’da Ankara YHT Garında başka bir BONN AIR TOURS programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

Not: Rehberimiz duruma ve şartlara göre program saat ve sırasında değişiklik yapmak hakkına sahiptir.(tren saatleri hariç)

 

FİYATA DAHİL OLAN ÜCRETLER

 

•          YHT Gidiş – Dönüş Biletleri

•           Eskişehir’de Lüx araçlarımız ile Ulaşım

•           Yöresel Öğle Yemeği (Çiğ Börek+2 Adet sos+1 Adet İçecek ayran,kola gibi + Çay)

•           Profesyonel Rehberlik hizmeti

•           Seyahat Sigortası

                          

                                     FİYATA DAHİL OLMAYAN ÜCRETLER

 

 

•          Müze ve Ören Giriş yerleri

•           Özel harcamalar

•           Eskişehir de sabah kahvaltısı

 

 

Paylaşın:

Tur Rezervasyonu yapmak için iletişim bilgilerinizi bize gönderin, sizi arayalım...


Adınız

E-mail

Soyadınız

Telefonunuz

Mesajınız