OSCAR RESORT HOTEL

GİRNE


Otel Bilgileri:

Yılın en iyi otellerinden biri olmaya aday olan Oscar Resort Hotel, Kıbrıs Girne’de en iyi erken rezervasyon seçenekleri ile ağırlar misafirlerini.

Özel peyzajı, mimarisi ve özellikle seçilmiş pek çok detayı ile insanları büyülemeye devam ediyor. Klasik Akdeniz iklimini yaşayacağınız Kıbrıs’ta bin bir çeşit bitki türü ve Girne denizinin eşsiz güzelliği siz çok rahatlatacak. Kendine ait plajı, hurma ağaçlarının altında, egzotik bir havada güneşlenmek ve kusursuz manzaranın tadını çıkarmaya hazır olun.

Oscar Resort Hotel denize sıfır konumu ile hava alanına 35 km uzaklıkta, şehir merkezine 1,5 km mesafededir. 23.000 m2’lik bir alana konumlanmış olan Oscar Resort Hotel, erken rezervasyon seçenekleri ile sizi büyüleyecek.

Kıbrıs otelleri arasından en güzel tercihi yaparak sizde kendiniz için doğru olanı seçin. Oscar Resort Hotel, o doğru seçimlerden biri olabilir. 

A la Carte restoranların yanında iki adet ana restoran hizmet vermektedir. Akdeniz ve Kıbrıs mutfağının yanında dünya mutfağının da eşsiz tatlarını tadabilir sevdiklerinizle birlikte şık akşam yemekleri yiyebilirsiniz. Kebap çeşitlerini tadabileceğiniz Kebap House’ da Türk mutfağının değişmez lezzetlerini bulacaksınız.

Denize sıfır konumlanmış olan tesisin kendine ait plajı bulunmaktadır.

 

Paylaşın: